• وبلاگ : شين مثل شعور
 • يادداشت : نامزد نامزده !!
 • نظرات : 0 خصوصي ، 8 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + عاطفه 
  ba salam matlabe behagh va jalebi bod vali man fekr mikonam kami lahnetan tond bod
  پاسخ

  سلام سعي مي كنم بيشتر دقت كنم از بابت نظرتان سپاس .


  salam

  az poste kheili khubetun mamnun

  dar panahe khoda

  ya ali

  پاسخ

  سلام از تشكر شما سپاسگزارم . مؤيد باشيد .
  بسم رب الشهداء و الصديقين
  انسانهايي که حضور در انتخابات را بي ارزش قلمداد مي کنند و آنهايي که آگاهانه نادرست راي مي دهند هر دو به يک اندازه به اسلام و سرزمين خود خيانت کرده اند .
  دوست عزيز گروه اينترنتي رهروان ولايت در استانه انتخابات اقدام به راه اندازي جنبش اينترنتي حضور آگاهانه نموده است از شما دعوت مي کنيم با قرار دادن لوگوي اين جنبش در وبلاگ خود به اين جنبش بپيونديد ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهيد تا علاوه بر درج خبر پيوستن شما به جنبش، وبلاگ يا سايت شما نيز در ليست جنبشي ها لينک شود
  www.jonbeshnet.ir
  منتظر حضور گرم شما هستيم
  گروه اينترنتي رهروان ولايت
  پاسخ

  سلام تشكر چشم
  احسنت.
  پاسخ

  تشكر
  با عرض سلام و ادب،انسان هايي كه حضور در انتخابات را بي ارزش قلمداد مي كنند ،و آن هايي كه آگاهانه نادرست راي مي دهند ،هر دو به يك اندازه به اسلام و سرزمين خود خيانت كرده اند ، دوست عزيز گروه اينترنتي راهروان ولايت در آستانه انتخابات،اقدام به راه اندازي جنبش اينترنتي حضور آگاهانه نموده است،از شما دعوت مي كنيم با قرار دادن لگوي اين جنبش در وبلاك خود به جنبش بپيونديد،ضمنا لطف بفرماييد پس از قرار دادن لگو اطلاع دهيد تا علاوه بر درج خبر پيوستن شما به جنبش وبلاك يا سايت شما نيز در ليست جنبشي ها لينك شود منتظر حضور گرم شما هستيم گروه اينترنتي راهروان ولايت
  پاسخ

  ما آگاهانه شركت مي كنيم
  با عرض سلام و ادب. انسان هايي که حضور در انتخابات را بي ارزش قلمداد مي کنند و آن هايي که آگاهانه نادرست راي مي دهند، هر دو به يک اندازه به اسلام و سرزمين خود خيانت کرده اند.
  از شما دعوت مي کنيم با قرار دادن لوگوي اين جنبش در وبلاگ خود به جنبش بپيونديد. ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهيد تا علاوه بر درج خبر پيوستن شما به جنبش، وبلاگ يا سايت شما نيز در ليست جنبشي ها لينک شود.
  http://jonbesh.mihanblog.com/
  منتظر حضور گرم شما هستيم
  گروه اينترنتي رهروان ولايت
  کاربر گرامي، سلام
  در تاريخ يكشنبه 7 اسفند 90 نوشته (نامزد نامزده !!) شما به فهرست نوشته هاي برگزيده در مجله پارسي نامه افزوده شده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
  پاسخ

  با عرض عليك السلام گوگوري مگوري !! چطوري يا نه ؟! تو هم پارسي نامه مي‏خواني !!