پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  اوجِ تمنا
صبح بي تو رنگ وحشت زاي شامي تار دارد/ بي تو حتي آينه صد لايه از زنگار دارد/ درد هجران تو مي آزارد اين دل هاي ما را/ شيعه از درد فراق تو دلي بيمار دارد/ آتش هجران تو هر سينه اي را كرده مجروح/ از فراقت هر چه مومن سينه اي تبدار دارد/ صبح جمعه ندبه مي خوانيم ما چشم انتظاران/ هر كه شد چشم انتظارت ديده اي خونبار دارد.
  نشاسته ذرّت
شما را از دنيا مى ترسانم که منزل کوچ است نه جاى اقامت. به امور فريبنده خود را آراسته، و با آرايشش به فريفتن برخاسته. سرايى است که نزد پروردگارش بى مقدار است، حلالش را به حرام، و خيرش را به شرّ، و حياتش را به مرگ، و شيرينش را به تلخى درآميخته. خداوند آن را براى دوستانش خالص و گوارا نکرده، و از پرداخت آن به دشمنانش مضايقه ننموده است.
  وزير خارجه ايران يا نماينده آمريکا!
امروز لايحه CTF با 143 رأي به تصويب نمايندگان مجلس رسيد، اما جواد ظريف وزير خارجه کشورمان، سخناني را بر زبان آورد، که آمريکا و رژيم صهيونيستي از آن خوشحال و ملت ايران نگران شدند!رهبر معظم انقلاب در بدو شروع مذاکره با آمريکا، خواستار بکار بستن "نرمش قهرمانانه" گرديد،
  در سربازي خود شک نکنيم، والا
روشنفکران خائن و نفوذي داخلي در مجلس و دولت و... 2-دشمنان خارجي. رهبري عزير در خصوص معرفي جبهه منافق داخلي فرمود: «اينکه طبق ميل دشمن، ترويج کنيم که راهي جز پناه بردن به دشمن نداريم، اين بزرگترين خيانت به ملت ايران است.
  ظهرِ حادثه
در ظهر حادثه همه عالم به خون نشست/دنيا براي عالم و آدم به خون نشست/لب تشنه سر بريده شد از پيکر حسين(ع)/چشم فرات و چشمه ي زمزم به خون نشست/دخت رسول (س) دست عزا چون که زد به سر/شادي به غم نشسته و ماتم به خون نشست/از آن سه شعبه اي که گلو را نشان گرفت.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003